- = پروازي ديگر = -

اولین وبلاگ تخصصی خلبانان نیروی هوایی - خاطرات - زندگی نامه - عکس - خلبانان شهید و مفقود الاثر - خلبانان قهرمان جنگ - تاریخ آغاز فعالیت : 6 دی 1383

سرتیپ خلبان احمد بصیریان در بستر بیماری

متاسفاته با خبر شدیم سرتیپ خلبان احمد بصیریان برادر سرتیپ خلبان محمود بصیریان که از اساتید به نام F 4 و از قهرمانان جنگ هستند در بستر بیماری به سر می برد و به زودی مورد عمل جراحی قرار خواهد گرفت .

وی که باداشتن سابقه کمر درد و به کمک ویژه فرمانده محترم نیروی هوایی جهت عمل جراحی به بیمارستان نیروی هوایی مراجعه کرده بود پس از انجام معاینات پزشکی متوجه سرطان ریه و مشکل پروستات در ایشان نیز شدند که پس از انجام کمسیون پزشکی عمل جراحی سنگین  12 ساعته ای را بر روی ایشان انجام خواهند داد.

خدمت ایشان رسیدیم و از خاطراتشان جویا شدیم که با کمال خوشرویی پاسخ گو شدند . وی که متولد سال 1324 می باشد از استاد خلبانانی است که تجربه پرواز با T 33, F 86, F 5 ,F 4 را در کارنامه پروازی خو د دارد و شاگردان فراوانی را تربیت نموده است . از تمامی وطن دوستان و عاشقان جانبازان ایران زمین درخواست دعای خیر برای این قهرمان ملی ایران را داریم . به امید بازگشت سلامتی به این افتخار آفرین آسمان ایران دست به دعا بر می داریم.

 

 

 

 

سرتیپ خلبان احمد ایمانیان در بستر بیماری

  
نویسنده : خلبان شكاري ; ساعت ٩:۱٤ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/۱٢/٢۱
تگ های این مطلب :قهرمانان نیروی هوایی و تگ های این مطلب :خلبانان نیروی هوایی