سرتیپ خلبان احمد بصیریان در بستر بیماری

متاسفاته با خبر شدیم سرتیپ خلبان احمد بصیریان برادر سرتیپ خلبان محمود بصیریان که از اساتید به نام F 4 و از قهرمانان جنگ هستند در بستر بیماری به سر می برد و به زودی مورد عمل جراحی قرار خواهد گرفت .

وی که باداشتن سابقه کمر درد و به کمک ویژه فرمانده محترم نیروی هوایی جهت عمل جراحی به بیمارستان نیروی هوایی مراجعه کرده بود پس از انجام معاینات پزشکی متوجه سرطان ریه و مشکل پروستات در ایشان نیز شدند که پس از انجام کمسیون پزشکی عمل جراحی سنگین  12 ساعته ای را بر روی ایشان انجام خواهند داد.

خدمت ایشان رسیدیم و از خاطراتشان جویا شدیم که با کمال خوشرویی پاسخ گو شدند . وی که متولد سال 1324 می باشد از استاد خلبانانی است که تجربه پرواز با T 33, F 86, F 5 ,F 4 را در کارنامه پروازی خو د دارد و شاگردان فراوانی را تربیت نموده است . از تمامی وطن دوستان و عاشقان جانبازان ایران زمین درخواست دعای خیر برای این قهرمان ملی ایران را داریم . به امید بازگشت سلامتی به این افتخار آفرین آسمان ایران دست به دعا بر می داریم.

 

 

 

 

سرتیپ خلبان احمد ایمانیان در بستر بیماری

/ 10 نظر / 36 بازدید
سحر

امشب که شعله می زندم ماجرای تو بر این سرم که سر بگذارم به پای تو بی تاب و بی قرارم و بی واهمه ولی جز حرف عاشقانه ندارم برای تو امشب هزار مرتبه بی تو دلم شکست یعنی هزار مرتبه مردم برای تو من راضی ام به این همه دوری ولی عزیز راضی ترم به اینه ببینم رضای تو حالا درخت و جاده به راهت نشسته اند حالا سکوت و سایه پر است از صدای تو سلام روزت بخير باشه.كلبه اي زيبا و دل انگيز....عالي بود...عطرش كه من سرمست كرد چه برسه به محتوياتش...دوست داشتي به كلبه منم سر بزن...يه آپ جديد.. خوشحال ميشم عطر حضورت باعث سبزي كلبه كوچكم بشه...روزت قشنگ و دل انگيز[گل]

فضلی

ای خدای بزرگ آسمانهای زیبا‘این قهرمان و این انسان خدمتگذار را حفظ نما و عمل جراحی او را موفقیت آمیز بنما.ای خدایی که بابندگان خلبانت در اوج آسمانهاا زیاد خلوت داشته ای‘آنها بازهم بسوی تو دست یاری دراز میکنند.

پرواز

سلام.خسته نباشید.اگه ممکنه عکس های بیشتری از دانشجویان کنونی خلبانی به نمایش بگذارید.ممنون.[گل]

Essi

از خواندن اين خبر بسيار متاثر و متاسف شدم. ازخداوند متعال برای احمد عزیز شفای عاجل مسئلت مینمایم .امیدوارم پروردگار این عزیز را که برای این اب وخاک برکتی است در پناه خود حفظ نماید.

علی

امیدوارم ایشان هر چه زودتر سلامتیشان را بازیابند و عمل جراحیشان موفقیت آمیز باشد.

آرش - م

درود آرزوی سلامتی و بهبودی برای همه بیماران خصوصا این قهرمان ملی ایران زمین را دارم . انشا الله که در همین سایت سالهای سال از خاطراتشان برایمان خواهند گفت [گل][گل]

مرتضی

سلام بر برادر بزرگم .... وقتی که دستای باد قفس مرغ گرفتارو شکست شوغ پروازو نداشت وقتی که چلچله ها خبر از فصل بهارو میدادند شوق آوازو نداشت ..... به امید سلامتی فدای تو فدایی وطن تقدیم به تو و همه بچه های خاکی جبهه

فرشاد

با سلام خدمت مدیریت سایت . سایت پر محتوایی دارید . خیلی عالیه. من خلبانه 214 هوانیروز هستم. [گل]

م

میشه ادرس بدین برم ملاقات. . .مزاحم نمیشم.. . از دور فقط نگاش میکنم . . .

م

بی مرفتا کجان پس. . .چرا اینجور دورش خالیه. . .کجان زیر بالای شکستشو بگیرن .. .